Öncelikle sitemizin www.guvercinbirligi.com adresine link verilmesi gereklidir. Bunun için sitemize ait logo ve bannerlar kullanılabilir. Sitemize link verirken ara sayfalara verilen linkler kabul edilmemektedir.

S
itemizde kullanılan yazılar, fotoğraflar, belgeler ve benzerleri izinsiz alınıp yayınlanamaz, çoğaltılıp dağıtılamaz. Ancak www.guvercinbirligi.com adresine bağlantı yapılabilir.

Sitemizden izinsiz alıntı yapan diğer sitelerin linklerine veya çeşitli bağlantılarına sitemizin hiçbir bölümünden çıkış verilmez, tanıtımları yapılmaz.

Tanıtımı yapılmakta olan sitelerde eğer üçüncü sitelere veya farklı kaynaklara ait bilgiler varsa, gerçek bilgi sahiplerinin uyarı ve/veya şikayetleriyle verilmekte olan tanıtım hizmeti kesilebilir.

Güvercinlerle ilgili olarak tanıtımı yapılması istenilen sitelerin içeriklerinde şiddet, cinsellik, ırkçılık, bölücülük, tahrik veya toplumun geneli tarafından kabul görmeyen diğer unsurların bulunması halinde kesinlikle tanıtımları yapılmaz. Sayfalarda-formlarda herhangi bir şekilde yer verilmez.

Sitemize izlenime sunulmak amacıyla bırakılan linkler veya bağlantılar çalışmaması halinde uyarıya gerek olmaksızın silinir. Lütfen bıraktığınız linklerin çalışıyor olmasına dikkat ediniz, yapım halindeki sayfaları eklemeyiniz.

Sitemize yayınlanması için gönderilen faydalı bilgi, yayın ve fotoğraflar sahiplerinin imzasıyla öncelik sırasına göre yayınlanır. Katılımlarınız için tgyb@guvercinbirligi.com adresini kullanabilirsiniz.

Sitenize link verilip verilmemesi TGYB'nin taktiridir. Eğer sitenize link verilmiyorsa lütfen ısrar etmeyiniz. TGYB herhangi bir açıklama yapmak zorunda değildir.

İlginize ve göstereceğiniz anlayışa teşekkür ederiz...

TGYB
  Türkiye Güvercin Yetiştiricileri Birliği