1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Üyelik Başvuru Şartları

MesajGönderilme zamanı: 23 Ağu 2008 5:29
gönderen Forum Admin
Üyelik başvurusu sırasında profiliniz için size sorulan soruları olabildiğince cevaplayınız.
Bu safhada dikkat etmeniz gereken hususlardan bazıları:
1) Üyelik isminizin veya Nick'inizin gerçek ad ve Soyadınızdan oluşması zorunludur. Aksi taktirde başvurunuz göz önüne alınmıyacaktır. Hali hazırda foruma üyeliği bulunan yetiştiricilerimizinde en kısa zamanda yetkililere baş burarak üye isimlerini değiştirmelerini rica ederiz.
Örn: Ali_Velioğlu, AliVelioğlu, Ali Velioğlu
2) TC. Kimlik No kısmı zorunludur. Bu bilgisadece siz üyeliğe başvururken kullanılacak ve forumun her hangi bir kısmında görüntülenmiyecektir.
3) Doğum günü ile ilgili iki ayrı kısım göreceksiniz. Amaçları farklı olan bu iki kısmıda doldurmanız gerekmektedir.
4) Beslediğiniz Irklar kısmı zorunludur. Eğer şu an güvercin beslemiyorsanız aynı kısımda kısaca belirtiniz.
5) Konum bölümü zorunludur. Yaşadığınız şehri burada belirtiniz. Eğer yurtdışında ikamet ediyorsanız bu kısmı Ülke ve şehir olarak doldurabilirsiniz.
6) Avatarınızı seçerken Forum Kurallarını göz önünde bulundurunuz. Profilinizden avatar galerisine girip sizler için hazırlanmış bir avatar seçebileceğiniz gibi bilgisayarınızdan yükliyerek veya herhangi bir siteden link vererek avatarda kullanabilirsiniz. Bu tür avatarlar Adminler ve Moderatörler tarafından denetlenecektir.
7) İmzanızı lütfen özenle seçiniz. Avatar gibi zorunlu olmıyan bu kısıma sizi temsil ettiğini düşündüğünüz her hangi bir söz veya cümle ekliyebilirsiniz. Bu durumda Forum Kurallarına uygunluğunu kontrol etmenizi isteriz.
Saygılar