hırsızlık

Yırtıcılar, hırsızlık, şikayetler ve benzeri sorunlar

Moderatörler: Forum Admin, Rahmi Bozkır

hırsızlık

Mesajgönderen ozanerduran » 25 Mar 2011 9:32

merhaba saygıdeğer kuş sever dostlar dün akşam saatlerinde kümesimi kilitleyip çıktım . bu arada kümesim 5 katlı apartmanın terasında . 6 civarı çıktığımda herşey normaldi saat 8 civarı eve geldiğimde kapının kilidinin kırıldığını fark ettim . baktım ki yumurtada ve yavruda olan kuşları almışlar diğerleri kaçıp kurtulmuş sanıyorum. 2 yıllık emeğim ve düzenim çalındı . hırsızlara karşı daha geniş önlemler almam gerekiyor sanırım. ve bir daha hiç bir kuşsever dostlarımın böyle bir olalyla karşılaşmamasını temenni ediyorum . saygılar
ozanerduran
Gözlemci Üye

Irklar: mardin , miski , şebbap
Doğum Tarihi: 29 Ağu 1992

Re: hırsızlık

Mesajgönderen bozkurt » 26 Mar 2011 15:08

geçmiş olsun insallah tekrarı yasanmaz tedbirleri arttırmaktam başka birşey gelmiyor elden yakalansalarda yasalar yetersiz kalıyor adam gibi gel ihtiyacın varsa verelim bunlarınki kuş değil emek hırzızlığı
Kenan BOZKURT
Kullanıcı avatarı
bozkurt
Deneyimli Üye

Irklar: KARMA
Doğum Tarihi: 25 Tem 1975

Mesajgönderen Bilkay GÖKSAL » 27 Mar 2011 21:46

Gerçekten çok üzücü kuşların çalınması, yavrularıda oldumu dahada üzülüyo insan. Çok geçmiş olsun umarım bidaha böyle bişey yaşamazsınız.
Bilkay GÖKSAL
Kullanıcı avatarı
Bilkay GÖKSAL
Katılımcı Üye

Irklar: Taklacı
Doğum Tarihi: 15 Ağu 1983

Mesajgönderen necdetakosman » 11 Nis 2011 11:13

Çok geçmiş olsun birader ne denirki başka kuşu çalan hele de yumurtadakini bir kuşsever olamaz olsa olsa kırsız olup en güzel kuşları besliyorum diye satan bir kalpazan olur.
''Ben Dolapçının Zeki, Çevik Ve de Ahlaklı olanını Severim''
Necdet AKOSMAN
DENİZLİ/ÇİVRİL
necdetakosman
Katılımcı Üye

Irklar: DOLAPÇI
Doğum Tarihi: 29 Nis 1980

Mesajgönderen ozanerduran » 12 Nis 2011 10:43

çok teşekkür ederim . bana gelip kuşlarını beğendim ver deseler hiç bedel istemeden yavrulardan bir çift verirdim. ama artık yapacak bir sey yok . posta geri geldi kaçırdılar sanırım bir kanadını yolmuşlar tek kanatla gelmiş evine
ozanerduran
Gözlemci Üye

Mesajgönderen ozanerduran » 12 Nis 2011 10:43

çok teşekkür ederim . bana gelip kuşlarını beğendim ver deseler hiç bedel istemeden yavrulardan bir çift verirdim. ama artık yapacak bir sey yok . posta geri geldi kaçırdılar sanırım bir kanadını yolmuşlar tek kanatla gelmiş evine
ozanerduran
Gözlemci Üye

Dön Yetiştiricilik Sorunları

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir