Güvercin hırsızlıÄ?ına kamuoyunun dikkatini çekilmeli

Yırtıcılar, hırsızlık, şikayetler ve benzeri sorunlar

Moderatörler: Forum Admin, Rahmi Bozkır

Güvercin hırsızlığına kamuoyunun dikkatini çekilmeli

Mesajgönderen İskender Damgacı » 16 Mar 2007 6:05

Resim

Resim
Büyük dedesinin ismini bilmeyen kimilerine Dolapçı'nın 800 yılından bahsedince ağır gelmiş olabilir, pardon!..
Kullanıcı avatarı
İskender Damgacı
Destek Ekibi Üyesi

Mesajgönderen fatih75k » 16 Mar 2007 10:32

SLM BU TÜRKİYEDE BU KANUNLAR OLDUKCA KUş HIRSIZLIGININ LAFI BİLE OLMAZ ÜOK KISA VE ÜZ KONUşACAM ANLIYAN ANLAR UMARIM ÜNCE ORTAK ÜALIşAN KESİM YOK EDİLİRSE HIRSIZLIKTA BİTER AZ DERECEYE İNER.AVRUPADA CALAN DEGİLDE HIRSIZDAN ALAN SUÜLU DAHA ÜOK.YANİ LAFIN ÜZÜ KİMİ KİME şİKAYET EDECEN.TÜRKİYEDE ÜZGÜRLÜK VAR SÜZDE OLSA BEN BURDA ANLATIRIM AMA BAşIMIN AGIRMASINA GEREK YOK SAYGI VE SEVGİLER. BU DEVRAN ÜYLE GELMİş BÜYLE GİDER KATLANMAK LAZIM.
fatih75k
Katılımcı Üye

Mesajgönderen kerem83 » 16 Mar 2007 13:01

buna bizde mani olabiliriz diye düşünüyorum bi kere bu tip insanlarla kuş alışverişinde bulunmamalıyız. ben gülverende oturuyorum çocuğun biri ile bi kuş değiştim. daha sonra bu çocuk bana çok sık gelmeye başladı. Ben arayı soğuttum konuşmuyordum. Duydum ki bu da kümeslere giren sansarlardanmış. Geçenlerde geldi yine sana dedi 7-8 tane kuş vereyim sende dursun beğendiklerini alırsın gerisini bi iki hafta sonra senden geri alırım dedi . Ben kabul etmedim. Ertesi gün duydum ki o kuşlar bizim yakın civarda besleyen bi arkadaşın kuşlarıymış. Üocuk hırsızlık kuşları bize vericek bizim adımızıda lekeleyecekti. Bize tanımadığımız veya güvenmediğimiz birinden gelen kuş 4/4 lük de olsa alamamalıyız. Bunları kuşlardan soğutmalıyız. Hediye kuşlarla veya takaslarla bunlara kuş vermemeliyiz diye düşünyorum.
kerem83
Gözlemci Üye

Mesajgönderen düzceli » 20 Mar 2007 16:29

ARKADAşLAR SLM GECEN BAYRAMDA TATİLE KÜYE GİTTİK BENİM KUşLARIDA ÜALDILAR HIRSIZLARI BULAMADIK NE YAPALIM KADER AMA BEN PES ETMEDİM VE YİNE KUş EDİNDİM YİNE GELDİLER ÜALMAYA KOMşULAR KOVALAMIş SAğ OLSUNLAR BU KEZ BEN KÜMESİN KAPISINA CAMA ELEKTİRİK BALADIM GELSİNLER şİMDİ ÜALSINLAR BAKALIM AMA HIRSIZLARA Bİ ÜNLEM CEZA YOKMU :?:
HAYAT SIFIR
Kullanıcı avatarı
düzceli
Katılımcı Üye

Dön Yetiştiricilik Sorunları

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir