yardım kuşum oyunu bıraktı

Yırtıcılar, hırsızlık, şikayetler ve benzeri sorunlar

Moderatörler: Forum Admin, Rahmi Bozkır

Mesajgönderen ersin9991 » 31 Ağu 2007 21:51

SELAM
SAMET SENİNKİDE AMMA BUYUK Bİ SORUNMUŞ.
OYNAMAYINCA GOZUNDEN DUSTUMU ..YOKSA ONU SADECE OYNUYO DİYE Mİ SEVİYORDUN. :roll:
ersin9991
Katılımcı Üye

Mesajgönderen Samet Dönmez » 31 Ağu 2007 22:40

abi mesele oyun bırakıp tekrar başlayıp başlamamasıdır.kuş zaten öldü.suluğun içine girmiş boğulmuş.kuş oyuna girmedi.çünkü sürekli yumurta yaptı.yumurtalar da bozuk çıkdı.kuş tabi gözümden düşer.çatır çatır oyun yaparken birden bırakması insanın şevkini kırıyo.oyun bırakmasına aldırmayacaksam oyun kuşu değil şebab,filo,süs gibi kuşlar beslerim.
en iyisi sizlerin olsun...
kuşçu26
Samet Dönmez
Katılımcı Üye

Mesajgönderen Samet Dönmez » 31 Ağu 2007 22:44

yani yanlış anlama.oyun yapmazsa niye besleyim ki oyundan atan kuşu.işde yanındaki erkeğide makasladım 3 ayda bir uçururum oyununda 5 dk azalma yok.yuvarlağa girme yok.takla atmadan da inmez.bööle bi oyunlu bi kuşla 20 gün uçmayınca oyun bırakan bi kuş eş olamaz dimi.
en iyisi sizlerin olsun...
kuşçu26
Samet Dönmez
Katılımcı Üye

Mesajgönderen ersin9991 » 31 Ağu 2007 22:48

SELAM
SAMET HAKLISIN AMA BEN MARDİNCİ VEYA TAKLACI DEGİLİM AMA BAZI ARKADAŞLARIM KUŞALRI ANTREMANLA OYUNA SOKUYOR.
SENDE YAPABİLİRSİN
HAZIR OYNAYAN KUŞ ARAYACAGINA EMEK VER
SAYGILAR
ersin9991
Katılımcı Üye

Mesajgönderen ersin9991 » 01 Eyl 2007 11:00

SELAM
DOSTUM KUSURA BAKMA AKLIM ALMIYOR.DAHA ÖNCE DE SÖYLEDİM BEN TAKLACI BESLEMİYORUM.
AYRI BİR KONU OLARAKTA BİZİM BURADAKİ MEZATTA GENELDE MARDİN ÇIKAR.VE KUŞU BAZILARI SAL Bİ GORELİM DER...YAA NASIL BİR MANTIKSA .ZATEN SEN KUŞU ELİNE AL AYAKLARININ ALTINA ELİNİ BİR KOY ZATEN O KUŞUN OYNAYIP OYNAMAYACAGI BELLİ OLUR..AMA BU İNSANLARI ANLAMIYORUM İŞTE..
KUŞ PAZARINDA CAN ÇEKİŞEN MARDİNLER....
BU YÜZDEN MARDİN KUŞUNU HİÇ BEGENMİYORUM.ASLINDA BAZILARININ NE GUZEL RENKLERİ VE AHENGİ VAR AMA MAALESEF İLGİMİ ÇEKMİYO..
BENİM BURADA ARKADAŞIM VAR.SABAH AKŞAM MARDİNLERİNİ UÇURUP OYUN ACTIRMAYA CALIŞIYOR..BİLMEM BOYLE BİŞEY VAR MI
SAYGILAR
ersin9991
Katılımcı Üye

Dön Yetiştiricilik Sorunları

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir