Paçalı Güvercinlerin Künyelenmesi

Güvercinlerde künyeleme ve kayıtların tutulması

Moderatörler: Forum Admin, Rahmi Bozkır

Paçalı Güvercinlerin Künyelenmesi

Mesajgönderen postacı » 12 Nis 2004 12:49

Selam,

Merhaba Rahmi bey,

Üncelikle benim yapamadigim form icin kayit olma isini benim adima yaptiginiz icin tesekkürler. Fakat ben belki yazacagim bir iki cümle ile diger arkadaslara belki bir nebze faydam olur düsüncesi ile ne zaman bir formda cevap yazmaya kalksam,

INVALID-SESSION diye bir görüntüyle karsilasiyorum ) yani bir türlü yazimizi kabul ettiremedik. Bir cok kez denedim ve hep ayni olayla karsilasinca artik pes ettim.
Rahmi bey böyle bir durum sizin icin tanidik bir sorunsa ve bunu bana bildirirseniz sevinirim.

Zira bir arkadasimiz künyeleme hakkinda bir soru yöneltmis. Soru, künyeleme isinin sadece pacasiz kuslarami uygulandigi yönünde idi. Bende kendisine hayir böyle bir seyin olmadigini, hatta biz Almanya Türk Güvercinler Kulubü olarak böyle bir seyi zorunlu tuttugumuzu, 6-7 günlükken kuslarimiz(Takla Kuslari) bir ayagina Künye numarasi , senesi , Kulubün tel NR. vs. bilgiler iceren künyesini takariz diger ayagina ise, Kusun sahibinin Adi tel numarasi vs. bilgiler iceren künyesini takariz. Bu sahsi oldugu icin mecburu degil ama Kulubün künyesi yarislara katilabilmesi acisindan filan mecburidur zira künyesiz kus yarismaya katilamaz.

bunlari o kardesimiz bilmek isterse sayet ben yazamiyorum hic olmassa siz belirtirsiniz yani pacali kuslarada künye takilabiliniyor ve bize göre hatta belirttigim gibi mecburidir.

SAYGILARIMLA

Ali Yildirim

A.T.G.K
(Almanya Türk Güvercinleri Kulubü )
Kullanıcı avatarı
postacı
Destek Ekibi Üyesi

Irklar: Posta Güvercini
Doğum Tarihi: 29 May 1960

Mesajgönderen postacı » 12 Nis 2004 12:54

Selamlar Ali bey,
İnvalid session şeklindeki bir görüntüyle şu ana kadar ben karşılaşmadım.
Bu sorun sanırım zaman aşımıyla ilgili bir problem olabilir.Cevaplarınız öncelikle bilgisayarınızda boş bir Word sayfasına yazıp daha sonra forum sayfasındaki ilgili bölüme copy/past yaparsanız sanırım sorun giderilebilir.
Bu sorunu yaşayan başka bir arkadaşımız olmuşsa umarım sorunu nasıl hallettiğini bizlerle paylaşacaktır.
Saygılar
Rahmi Bozkır
Kullanıcı avatarı
postacı
Destek Ekibi Üyesi

Irklar: Posta Güvercini
Doğum Tarihi: 29 May 1960

Dön Künye-Kayıt Organizasyonu

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir