TRT - Guvercinim Kanatlı Yarim

Görsel ve yazılı eserlerde güvercinler bölümü

Moderatörler: Forum Admin, ferahzade

TRT - Guvercinim Kanatlı Yarim

Mesajgönderen Eralp » 27 Mar 2006 0:59

Bende büyük bir merakla bekliyorm bu programın tekrarını. Yaz aylarında 5 bölümlük bu programı yarım yamalak izleyebildim . TRT1 de vermişti. 1 ay sonra aynı belgeseli TRT2 de verdiler
ama malesef sadece 2 bölümü izleyebildim.Kayıt etmeyi çok istiyorum.Hatta sık sık TRT nin sitesine giriyorum ve haftalık Yayın Akışını kontol ediyorm. Tekrar çıkarsa 5 bölümüde kaydederek arşiv yapmak istiyorm. İsteyenlerede kargoyla yollayabilirm ozaman ama tekrar vericeklermi bilmiyorum. Acaba sitedeki üyelerin birçoğu mail atsa ve istekte bulunsa etkili olur mu???
Eralp
Deneyimli Üye

Mesajgönderen Eralp » 27 Mar 2006 1:01

pardon hasancan nın konusuna cevap yazıcaktım ama yeni konu yarattım :lol:
Eralp
Deneyimli Üye

GÃ?VERCİNİM GÃ?ZEL YARİM

Mesajgönderen UALAGOZ » 15 Nis 2006 13:17

MERHABA PEUGEOT57!

BEN DENEDİM AMA TAHMİN ETTİğİM GİBİ TRT'DEN BİR YANIT GELMEDİ.
GENELDE KAMU KURULUşLARINDAN CEVAP GELMESİ NADİRDİR. DAHA FARKLI BİR GİRİşİMDE BULUNMAK GEREKİR.
UALAGOZ
Arşiv Yazarı

Mesajgönderen postacı » 15 Nis 2006 13:38

Selamlar arkadaşlar internette Denizli Horozlarını araştırırken TRT nin daha önce belgesel olarak yayınladığı bazı programları gerek cd gerekse vcd ve video olarak aşağıdaki linkte sattığını gördüm.Güvercinlerle ilgili malesef bir ürün yok ancak talep edilirse belki buradan alınabilir.

http://www.trt.net.tr/wwwtrt/marketdeva ... urunid=163

Saygılar
Rahmi Bozkır
Kullanıcı avatarı
postacı
Destek Ekibi Üyesi

Irklar: Posta Güvercini
Doğum Tarihi: 29 May 1960

GÃ?VERCİNİM GÃ?ZEL YARİM

Mesajgönderen UALAGOZ » 15 Nis 2006 13:55

Selamlar!
Program Yapımcası Bn. Sevtap Thurston e-posta adresi sevtap@lycosmail.com Buraya programın yeniden yayını için mail atılabilir veya TRT Belgesel Programlar Müdürlüğüne bizzat telefonla (0312-4904300 hafta içi 09.00 - 18.00) müracaat edilebilir. Ben şahsen deneyeceğim. Genel Müdürlük TRT'ye komşuyum. Gidip programın CD'si varmı haftaiçinde araştıracağım. Bilgi alırsam aktarırım.

Saygılar
Ufuk Alagöz
UALAGOZ
Arşiv Yazarı

Dön Güvercin ile Magazin

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir