O’nsuz 71 yıl! Büyük Önder`i anıyoruz

Dini ve milli günler, kutlamalar bölümü

Moderatörler: Forum Admin, Rahmi Bozkır

O’nsuz 71 yıl! Büyük Önder`i anıyoruz

Mesajgönderen ErhanTokta » 10 Kas 2009 11:00

Resim

Ben icap ettiği zaman en büyük hediyem olmak üzere, Türk Milletine canımı vereceğim.

Gençler cesaretimizi takviye ve idame eden sizlersiniz. Siz, almakta olduğunuz terbiye ve irfan ile insanlık ve medeniyetin, vatan sevgisinin, fikir hürriyetinin en kıymetli timsali olacaksınız. Yükselen yeni nesil, istikbal sizsiniz. Cumhuriyeti biz kurduk, onu yükseltecek ve yaşatacak sizsiniz.

Yüksek Türk! Senin için yüksekliğin hududu yoktur. İşte parola budur.

Benim naçiz vücudum nasıl olsa bir gün toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti ebediyen yaşayacaktır.

Bize güzel bir ülke bıraktığın için sana minnettarız. Ne olursa olsun tüm ilkelerine sahip çıkarak yaşamaya devam edeceğiz. Ata'yı Saygıyla Anıyoruz..
ErhanTokta
Deneyimli Üye

Irklar: azman
Doğum Tarihi: 20 Eki 1970

Re: O’nsuz 71 yıl! Büyük Önder`i anıyoruz

Mesajgönderen raşitterlemez » 10 Kas 2009 19:40

BAĞIŞLA BİZİ ATATÜRK Nice kötü yol tuttuk seni değil gerçeği kendimizi unuttuk bakacak yüzümüz yok bağımsız vatan verdin NE MUTLU TÜRK\'ÜM derdin. Kalkıp ta görmeliydin kül olduk közümüz yok en sağdan en sola dek parçalandık giderek yakamızdan tut,tek tek şahlanan özümüz yok düştük bir başka ize ne yapsan azdır bize tükürsen yüzmüze diyecek sözümüz yok. tek sözüm NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.........RAHAT UYU ATAM........
Resim Alabademe sahip çıkalım..
Kullanıcı avatarı
raşitterlemez
Katılımcı Üye

Irklar: alabadem,makaracı
Doğum Tarihi: 14 Ağu 1979

Mesajgönderen raşitterlemez » 10 Kas 2009 20:07

http://www.izlesene.com/video/nostalji- ... lim/545542 AŞIK VEYSEL ÇOK GÜZEL ANLATMIŞ..
Resim Alabademe sahip çıkalım..
Kullanıcı avatarı
raşitterlemez
Katılımcı Üye

Irklar: alabadem,makaracı
Doğum Tarihi: 14 Ağu 1979

Mesajgönderen ErhanTokta » 13 Kas 2009 14:51

raşitterlemez yazdı:BAĞIŞLA BİZİ ATATÜRK Nice kötü yol tuttuk seni değil gerçeği kendimizi unuttuk bakacak yüzümüz yok bağımsız vatan verdin NE MUTLU TÜRK\'ÜM derdin. Kalkıp ta görmeliydin kül olduk közümüz yok en sağdan en sola dek parçalandık giderek yakamızdan tut,tek tek şahlanan özümüz yok düştük bir başka ize ne yapsan azdır bize tükürsen yüzmüze diyecek sözümüz yok. tek sözüm NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.........RAHAT UYU ATAM........

Selamlar
raşit bey çok güzel yazmışınız evet unuttuk bu konuya kaç kişi bakmış ve yazılan mesaj sayısına bakın bu kadar duyarsız insanlarımızda var ...
ErhanTokta
Deneyimli Üye

Mesajgönderen Ertuğrul Y.YILDIRIM » 13 Kas 2009 20:29

Selamlar
Arkadaşlar hassasiyetinizi anlıyorum.
Eminimki bir çoğumuzun görüşü bu ve buna benzer yönde,
Ancak burasının bir güvercin forumu olduğunu unutmayalım :arrow: :arrow: viewtopic.php?f=119&t=5476
Saygılarımla..
''Biz daima gerçeği arayan ve onu buldukça, bulduğumuza inandıkça, ifade etmeye cesaret eden adamlar olmalıyız''
M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Ertuğrul Y.YILDIRIM
Deneyimli Üye

Irklar: Alabadem
Doğum Tarihi: 20 Eki 1980

Mesajgönderen ErhanTokta » 13 Kas 2009 23:46

Ertuğrul Y.YILDIRIM yazdı:Selamlar
Arkadaşlar hassasiyetinizi anlıyorum.
Eminimki bir çoğumuzun görüşü bu ve buna benzer yönde,
Ancak burasının bir güvercin forumu olduğunu unutmayalım :arrow: :arrow: viewtopic.php?f=119&t=5476
Saygılarımla..

Selamlar
Ertuğrul Bey Doğru Diyorsunuz Burası Güvercin Forumu Ve Kurallarda Yazıyormuş Okumamıştım Link için Teşekkürler.
ErhanTokta
Deneyimli Üye

Dön Belirli Gün ve Haftalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir