muğlalı postacılar

Yarışmalar, taktikler, öneriler bölümü

Moderatörler: Forum Admin, Rahmi Bozkır

muğlalı postacılar

Mesajgönderen Ali Kemal EMİR » 07 Ara 2009 20:50

S.A.
Başlığa bakıpta diğer arkadaşlarım alınmasın lütfen.Benim derdim muğla civarında oturan ve posta besleyen arkadaşlarımla.Neredesiniz. Daha ne kadar sessiz sessiz oturacağız.her tarafta yarış postası besleyen bilinçlenen örgütlenen ve yarışlara katılan bölük bölük iştirak eden meraklılar varken bizler neredeyiz arkadaşlar.
Neden bizimde bir derneğimiz yok? Bizim neyimiz eksik.Muğla da olsun milasta olsun bodrumda olsun böyle bir çalışmayı bizler yapamazmıyız?Bu arada fethiyedeki arkadaşlarımı Ümit bey in nezdinde bu konudaki başarılarından dolayı kutlarım.Bizlerde aynı şeyi yapabiliriz.İlk adım tanışmamız gerek.Ben Yatağan da oturuyorum.Tel no:05057990840 Diğer arkadaşlarımı da beklerim.Yarışmanın zevkine diğer arkadaşlar gibi bizde varalım.
Herşeyden önemlisi birliktelik oluşturalım.Bu çok değerli bir spor.Ayrıca bu konudaki duayenlerden de yardım beklediğimizi, her an onları bu konuda rahatsız edeceğimizi de belirteyim.Olumlu yardım lütfen.Kendi kendimize değil birlikte yarışalım.Sloganımız" Haydin arkadaşlar yarışa"
Sağlıcakla kalın
Ali Kemal EMİR
Kullanıcı avatarı
Ali Kemal EMİR
Aktif Üye

Irklar: Trabzon(çember dövücü) -posta-Sabuni-Mermeri
Doğum Tarihi: 08 Eki 1965

Dön Posta Yarışları

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir