23 KASIMDA ASKERİM BİROL BAşYİÄ?İT

Farklı soru ve sorunlar için cevaplar öneriler

Moderatörler: Forum Admin, Rahmi Bozkır

23 KASIMDA ASKERİM BİROL BAşYİğİT

Mesajgönderen balkes_kelebek » 14 Kas 2006 17:28

Tüm site üyelerine kısa süreli bir veda ettem söz konusu vatani görevim için 59.Topçu eğitim birliği komutanlığı ERZİNCAN ' a askerliğimi yapmak için gidiyorum gitmeden önce site yönetici ve sorumlularının belirleyeceği bir yolla yada üyelerin belirticeği bir uygulama ile bir çift eşli karakuyruk kelebeğimi site üyelerinden birine ücretsiz olarak bizim belirleyecegımız çekiliş kura yada bir oyunla hediye etmek istiyorum. Alan kişininde ben askerdeyken onlara en iyi şekilde bakacağına eminim yönetici ve üyelerden önerileri bekliyorum .

Herkeze selam olsun. Birol
Birol BAÅ?YÄ°Ä?Ä°T - BALIKESÄ°R b_basyigit@hotmail.com
Kullanıcı avatarı
balkes_kelebek
Katılımcı Üye

Mesajgönderen kutay99tr » 14 Kas 2006 18:30

Yolun açık olsun arkadaşım,sen biran evvel askerliğini yap gel.
Temel askerligini yunan sınırında yapıyormuş.
Temel'in canı çok sıkılıyormuş.
Yunan'a bir ıslık çalmış elleriyle "Havacı mısın?" işareti yapmış,Yunan aldırmamış.
Bir ıslık çalmış elleriyle "Karacı mısın?" işareti yapmış, Yunan aldırmamış.
Bir ıslık daha çalmış "Denizci misin?" anlamında yüzme işareti yapmış, yunan aldırmamış.
Bir ıslık daha çalmış. El haraketi yaparak "Topçu musun?" demiş, yunan aldırmamış.
Bir ıslık daha çalmış "Gözcü müsün?" anlamında dürbün işareti yapmış, yunan aldırmamış.
Nöbetler degişmiş sıra yine Temel'le Yunan'a gelmiş.
Yunan'a hadi sınıra git demişler yunan da:
- "Ben oraya gitmem. Orada bir deli türk askeri var, bana hava kararınca yüzerek gelip sana bir koyacam gözlerin fırlayacak diyor.." :D

Saygılar.
kutay99tr
Deneyimli Üye

Mesajgönderen birisiste » 14 Kas 2006 19:14

Merhabalar

Birol arkadaşım ALLAH kavuştursun diyorum.Vatan borcudur elbet birgün gidip onuda ödeyeceğiz.

Bu arada kutay arkadaşım fıkra ile akşam akşam amma güldürdün ama ... :lol: Ellerine sağlık...

Sevgi ve Saygılarımla
Nurullah MURAT
Sende geçebilirsin yardan, anadan, serden
Seninde destanını okuyalım ezberden,
Haberin yok gibidir taşıdığın değerden.....
Kullanıcı avatarı
birisiste
Forum Denetim Uzmanı

Irklar: Oynar,Mülakat

Babadan miras olarak kalan makaracı sevdası
Doğum Tarihi: 01 Oca 1979

selamlar

Mesajgönderen levent.karani » 14 Kas 2006 21:45

Merhabalar...Askere gidecek arkadasim,Hayirli tezkereler...Kismetse ben de Aralikta askerim.. 1 aralikta adanada sinav var(kisa donem).ogrendigim kadariyla 1 hafta kadar sonra da gidecegim yere teslim oluyormusum.Tam olarak analmis degilim.Yarin askerlik subesine gidecegim ve durumu enine boyuna ogrenecegim...insallah hayirli olur ve sagsalim geliriz.tum kuscu arkadaslara iyi gunler diliyorum...
saygilarimla...
levent.karani
Deneyimli Üye

Mesajgönderen Niyazi Ertürk » 15 Kas 2006 9:29

Merhaba,

Üncelikle şimdiden hayırlı teskereler diliyorum. Vatani hizmet süresi sayılı ve geçici bir süre. İnşaallah huzurlu bir askerlik dönemi yaşarsın.

Gelelim senin eşli karakuyruklarınla ilgili önerine. Bence bu kura ile isim belirleme konusu yerine yine Balıkesir'de güvendiğin bir arkadaşına hediye olarak vermen daha uygun gibi. Bu işleri bence şansa bırakmamak lazım. Daha doğrusu şöyle açıklayayım. Kelebek ırkı artık günümüzde kalitelisi zor bulunur bir ırk durumuna gelmiştir. Ve her yörenin kendine özgü sevdiği ve benimsediği ırklar çok farklı olabilmektedir. Diyelim ki senin güvercinlerin KARIşMA uygulanan bir vilayete gitti. Orada bu iki güvercin öncelikle birbirlerinden ayrılacaklar. Üünkü bilindiği üzere karışmada sadece erkekler uçurulmaktadır ve dişiler ayrı bir ortamda tutulmaktadır. Bu bir örnekti ve çoğaltmak mümkün. Demem o ki Kelebek ırkını bilen ve ırkın özelliklerine göre yetiştirecek birini belirlemen daha uygun olacaktır.

Niyazi Ertürk
Niyazi Ertürk
Destek Ekibi Üyesi

Irklar: -
Doğum Tarihi: 08 Haz 1965

Mesajgönderen M.Mahir » 15 Kas 2006 9:44

Merhabalar,

Birol Bey, hayırlı teskereler umarım kazasız belasız sevdiklerinize kavuşursunuz.

Saygılarımla,
www.makaraciguvercin.com
Kullanıcı avatarı
M.Mahir
Aktif Üye

Irklar: (Dönek-Makaracı)
Doğum Tarihi: 30 Mar 1979

Mesajgönderen cezmi » 16 Kas 2006 21:48

birol bey

hayırlı teskereler Allah utandırmasın.

HAyırlı teskereler
Kullanıcı avatarı
cezmi
Katılımcı Üye

LOL

Mesajgönderen levent.karani » 16 Kas 2006 23:37

:))) LOL baska bisey degil :)))
saygilarimla...
levent.karani
Deneyimli Üye

Mesajgönderen Muratca » 17 Kas 2006 4:48

Hayirli tezkereler.
Bol bol ruh, peri hikayeleri dinleyip ki bu herkezin basina gelir ama sana bir türlü denk gelmez ( en azindan bende öyleydi :lol: ), yemin töreninde de birinin, bir kisiyi gaza getirip "Askerlik 3 ay daha inmis demesiyle" baslayan ve bütün alayi saran sevincleri yasayarak, güzel ve unutamayacagin arkadaslar kazandigin bir askerlik dönemi gecirmeni temenni ederim.

ResimResim
Selamlar
Murat

Resim
Muratca
Aktif Üye

Mesajgönderen İsmail Barış » 17 Kas 2006 9:43

Hayırlı tezkereler dilerim Allah kaza bela vermesin..

Saygılar..
Insanlara akılları oranınca hitap edin..
Resim
İsmail Barış
Forum Denetim Uzmanı

Irklar: Adana IRKI
Doğum Tarihi: 14 Eki 2008

Mesajgönderen balkes_kelebek » 25 Kas 2006 3:44

herkezden bu geç gelen cevabımdan oturu cok cok ozur dılerım. cesıtlı nedenlerden dolayı ınternette aktıf olamamıs bulunuyuorum. yaklasık 24 saat sonra askerım ve gecenın bu saatınde hala uyumuyorum. dedıgınız gibi balıkesır kelebegı olan kusların neslının bılıncı bır sekılde devam etmesı benımde en buyuk temennım ve ugraslarım bu yonde bu sıte bana cok sey kattı ve ogrettı hepınıze sonsuz tesekkurler.
Kullanıcı avatarı
balkes_kelebek
Katılımcı Üye

Mesajgönderen Uğur Kurt Gürsu » 25 Kas 2006 5:25

Güle güle git güle güle gel Birol kardeş.
Hayırlı uğurlu olsun.
Kuşçu, kuşunu anlatmaz; kuş, kuşçusunu anlatır.
Kullanıcı avatarı
Uğur Kurt Gürsu
Destek Ekibi Üyesi

Irklar: Takla, Kelebek
Doğum Tarihi: 26 Kas 1968

Mesajgönderen balkes_kelebek » 14 Ara 2006 12:16

Bu gün askerden sizlere ilk mesajımı atıyorum. Erzincanda munzur daglarının onunde askerlık vazifeme devam ediyorum. ilk carsımda dernekteyım kafam hep havada ama cami kuşu dışında sahin buyuklugunde kargalar var o kdr umarım guzel kuscularla tanısabılırım. selamlar birol
Kullanıcı avatarı
balkes_kelebek
Katılımcı Üye

Mesajgönderen casper » 14 Ara 2006 14:28

kardeşim vatan görevi gibi kutsal bi görevde Allah yar ve yardımcın olsun.HAYIRLI TESKERELER.İLK TEZAHURATI BEN YAPİM...EN BÜYÜÜÜK ASKER BİZİM ASKER SENİ SEVİYORUZ GÜLE GÜLE ASKER GÜLE GÜLE ASKER :)
GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ GÜNEŞLİ GÜNLER...
casper
Katılımcı Üye

Dön Yetiştirici Dayanışması

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir