KELEBEK BESLEMEK İSTYİYORUM

Kelebek ırkı özel bölümü

Moderatörler: Forum Admin, Rahmi Bozkır

KELEBEK BESLEMEK İSTYİYORUM

Mesajgönderen iznikli » 23 Ağu 2009 14:53

selam arkadaslar ben bursa iznikten recep ben kelebek guvercinlerini seviyorum ama bizim burda bulmak imkansız sevgili bursalı arkadaslar mardinden kelebek ve selanike yani dönek guvercine donmek istiyorum yeni bi kumes kurucam bana uygun fiyatlardan yardımcı olursanız karabas, mavi selanik, ve diger kelebek turlerinden uygun fiyatlara almak istiyorum yardımlarınız için simdide tesekkeurler cevaplarınızı bekliyorum kus satmak isteyenler mail adreslerini bıraksınlar bursa ve cevresi
Ä°ZNÄ°K SUPPORTERS
iznikli
Gözlemci Üye

Re: KELEBEK BESLEMEK İSTYİYORUM

Mesajgönderen Oktay Mertcan PAÇACI » 24 Ağu 2009 11:19

bence selanik(dönek)de kostüme bakmamalısınız eğer uçurup döndürecekseniz kelebektede bence tercihleriniz olmalı en önemlisi kelebek ve selanik aynı kümestemi aynı kümesteyse bunun kötü örneklerini bir çok kez görüyoruz
Oktay MertCan
Kullanıcı avatarı
Oktay Mertcan PAÇACI
Aktif Üye

Irklar: D-O-L-A-P-Ç-I
Doğum Tarihi: 07 Şub 1992

Mesajgönderen iznikli » 24 Ağu 2009 23:15

arkadasım tavsiyelerin içi saol bana yardımcı olucak arkadaslar bulmak için yazdım bunu buraya kostum tabi onemlı deil cunku ucucu bi kus bunlar ne demişler balık tavada kus havada bana yardımcı olabılırmısın onu soruyorum
Ä°ZNÄ°K SUPPORTERS
iznikli
Gözlemci Üye

Mesajgönderen ibrahimbelen » 16 Eki 2009 15:26

selam bende kara kafa ve beyaz kelebek var ilgilenirsen ara.tel.05423639907 ibrahim belen
ibrahimbelen
Gözlemci Üye

Irklar: dolabcı kelebek baska
Doğum Tarihi: 13 Şub 1975

Dön Kelebekler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir