NERDE BU MİLLET

Adana ırkı özel bölümü

Moderatörler: Forum Admin, Rahmi Bozkır

NERDE BU MİLLET

Mesajgönderen abraham » 28 Ağu 2008 10:56

Tüm arkadaşlara selam uzun süredir form kapalıydı buğün açıldığını gördüm ama yeni mesaj olmadığınıda fark ettim. Herhalde tüm arkadaşlar kuşları tüleme sezonundu olduğundan pek formla ilgilenmiyorlar diyede düşünmedim değil, neyse tüm adana ırkı sevdalılarına yeni sezonda iyi uçumlar dilerim umarım emeklerinin karşılığını alırlar ve iyi bir sezon geçirirler.
abraham
Gözlemci Üye

Re: NERDE BU MİLLET

Mesajgönderen rednouse » 28 Ağu 2008 19:13

BURDAYIZ :) YENİ GÖRDÜM FORM TEKRAR FALİYETTE DAHA ÖNCEKİ KESİNTİLERDE OLDUĞU GİBİ TOPLANMAK BİRAZ UZUN SÜREBİLİR AMA GENE HERKEZİ BURADA GÖRECEGİZ İNŞALLAH HERKEZE SELAMLAR
rednouse
Katılımcı Üye

Mesajgönderen abraham » 29 Ağu 2008 11:00

slm kardeş :D benimde dileğim bir an önce tüm arkadaşları tekrar formda görebilmek nekadarda kuş beslemenin zevki bi farklı olsada bu işin tuzu biberidir arkadaş sohbetleri arada yaşanan tatlı rekabetlerle birlikte eee buda kuşculuğun olmazsa olmazlarındandır ama sonuçta önemli olan yine o arkadaşlık ortamıdır. Umarım bu sezonda böyle bir arkadaşlık ortamının yaratılabilmesi.
abraham
Gözlemci Üye

Mesajgönderen osman ay » 02 Eyl 2008 20:51

SELAM ARKADAŞLAR,herkes burada ,kuşçu arkadaşlarda kuşları ile beraber tüye girmişler :) yakında kuşlarda arkadaşlarda tüyden çıkıp uçuşa geçerler.Yalnız gece uçuran arkadaşlar için böyle bir sorun yok onlar 12 ay geceli gündüzlü hep uçururlar. :) Tüm arkadaşların iyi bir uçuş sezonu geçirmelerini dilerim.
Kaderini sev belki seninki en iyisidir.
Kullanıcı avatarı
osman ay
Katılımcı Üye

Irklar: Adana,Posta,Alason(Wuta)
Doğum Tarihi: 19 Haz 1963

Dön Adanalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir