KAYIP ARANIYOR

Adana ırkı özel bölümü

Moderatörler: Forum Admin, Rahmi Bozkır

KAYIP ARANIYOR

Mesajgönderen resul aksoy » 23 Eyl 2008 21:03

arkadaşlar sitemiz açıldı ama birçok arkadaşımızın haberi yok sanırım.Sitemizin vazgeçilmez adana besleyenleri nerdeler acaba burdan murat koçaçoğlu,hakan elma,ismail barış,recep yetiş,ve diğer değişik nicklerle giren arkadaşlara SESLENİYORUM BİR AN ÖNCE GELİNDE adana sayfamız havasını bulsun.
sanırım bide arkadaşlar başka bir siteye takılıyor geçen bana bir mesaj gelmişti ama sitenin adını unuttum hepsi ordalardı bir anönce geri dönünde eski tadımızı bulalım saygılar, sevgiler
resul aksoy
Katılımcı Üye

Irklar: adana ırkı
Doğum Tarihi: 11 Eyl 1981

Re: KAYIP ARANIYOR

Mesajgönderen İsmail Barış » 14 Eki 2008 23:53

Kuşlar tüye girince bizde o sendromu yasıyoruz sanırım o nedenle çoğu arkadaş kayıp oluyor bende dahil olmak üzere kış gelsin herkes evine çekilir yine aynı ortamlar yaratılır
:)

Saygılar..
Insanlara akılları oranınca hitap edin..
Resim
İsmail Barış
Forum Denetim Uzmanı

Irklar: Adana IRKI
Doğum Tarihi: 14 Eki 2008

Re: KAYIP ARANIYOR

Mesajgönderen ercan kanmaz » 28 Eki 2008 17:59

tüm adana yerlisi besliyen arkadaşların birlikte bu ırkı tanıtabilmesi için öncelikle birbirlerini tanıması gerektiğine inanıyorum. ayrıca adana dışında yani çukurova dışında bulunan ve adana beslemekte olan arkadaşlara çukurovada bulunan arkadaşların yardımcı olması gerektiğine inanıyorum. taktir edersinizki diğer illerde bu ırkı besleyen çok az bu nedenle nadirde olsa besleyen arkadaşların desteklenmesi ve tanışılması gerekiyor belki o zaman adana yerli ırkı biraz daha tanınma fırsatına kavuşmuş olur...
ercan kanmaz
Katılımcı Üye

Irklar: adana
Doğum Tarihi: 02 Şub 1965

Dön Adanalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir