SELÇUK YILMAZ 'ın ADANALARI

Adana ırkı özel bölümü

Moderatörler: Forum Admin, Rahmi Bozkır

SELÇUK YILMAZ 'ın ADANALARI

Mesajgönderen selçuk YILMAZ » 16 Mar 2009 1:50

Resim
selçuk YILMAZ
Gözlemci Üye

Irklar: ADANA GÜVERCİNLERİ
Doğum Tarihi: 01 Oca 1975

SELÇUK YILMAZ ADANALAR devamı

Mesajgönderen selçuk YILMAZ » 16 Mar 2009 2:10

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim
selçuk YILMAZ
Gözlemci Üye

Re: SELÇUK YILMAZ ADANALAR devamı

Mesajgönderen Mehmet Ekinci » 16 Mar 2009 11:41

Merhabalar Selçuk Bey öncelikle aramıza hoşgeldiniz..Paylaşım için teşekür ederim ..Sağlıklı ve çok güzel
görünüyorlar maşallah sağlıklı ve kayıpsız bir sezon diliyorum..

Denizli den kucak dolusu selamlar....
Hayat fani ne kırmak nede kırılmak lazım....
Kullanıcı avatarı
Mehmet Ekinci
Aktif Üye

Irklar: Dolapçı , Azman
Doğum Tarihi: 09 Eyl 1981

Re: SELÇUK YILMAZ 'ın ADANALARI

Mesajgönderen selçuk YILMAZ » 23 Mar 2009 18:38

sğl kardeşim Allah razı olsun tüm güvercin severlere sağlıklı ve başarılı sezonlar dileğiyle
selçuk YILMAZ
Gözlemci Üye

Mesajgönderen CUMALİ » 26 Mar 2009 17:15

Hızlı polis Selçuk kardeşim.
Sanal ortamda sanada rastlamak fefkalade birşey . Hele hele kuşların resimlerini sergilemense çok daha güzel
Can dostum kuş insanlar arasıda hiç bir zaman amaç olmamalı herzaman insanları bir araya getiren araç olmalı çünkü
böyle düşünülür ve böyle yaşanırsa kuşculuktan alınan zevk çok daha fazal olur.
Bu arada kuşlarında gayet görünüyor işallah havadaki marifetleride yerde duruşları kadar güzeldir.Gerci iyi olmasalar senin gibi meraklı arkadaşım bilirimki beslemez.
Herşey gönlünce olması dilegi ile
DUAYEN
CUMALİ
Katılımcı Üye

Mesajgönderen Ender Bozdemir » 27 Mar 2009 1:31

Merhaba Cumali kardes Adana irklarini Turkiyedeyken duymustum ama gormek veya seyretmek nasip olmamisti .

Burada tanistigim bir Hollandali arkadasta seyretdim tek kelimeyle harkuladenin harkuladesi bilmem anlata bildimmi.

Sana vede buguzel irk olan Adanalarinla bol yavrulu saglikli hizli dalisli yavrular uretmeni temenli ederim .

Saygilarimla Ender.
Kullanıcı avatarı
Ender Bozdemir
Aktif Üye

Irklar: Dolapçı & Dönek
Doğum Tarihi: 07 Eki 1972

Mesajgönderen selçuk YILMAZ » 28 Mar 2009 11:38

Değerli Hemşerim Duayen cumali ;tabiki önemli olan dostluk,arkadaşlık,ortam ve iyi olanı paylaşmaktır.seninle 2003 yılında başlayan arkadaşlığımız 25 yıllık arkadaşlarımdan daha sağlam oldu.senin bana göstermiş olduğun samimiyet ve hediye ettiğin kuş ,Kuşçular arasında bir tabir vardır;Baba oğluna vermez yumurtasını bile.dediğimiz gibi birkuş ama sen bir kelime ile daha beni bile iyice tanımadan hediye ettin.Böylece kendi büyüklüğünü ve kaliteni gösterdin.Kuş'a değilde; İNSAN'A değer verdiğini DUAYEN'liğini gösterdin.Herzaman baş tacısın inanıyorum ki senden kuşçuluk ve özellikle insanlık namına çok şeyler öğreneceğiz. Kuşçu arkadaşlarıma'da senden bahsederken Cumali aşmış abi, kuşçuluğu farklı,kuşları farklı,adamda süper kuşlar var, senden benden mütevazi Adana'da birinde olsa O Kuşlar ,inanın Tüm Adanaya kafa tutar vallahi dedim. Hele O bir 3'lü bırakmıştın,öncüsü mavili bir dişi idi Gözle görememiş dürbünle görmüştüm.Oralardan devirmiştin. Anlattım Herkesin ağzı açık kaldı,tekrar tebrikler Hemşerim bu başarının devamını diler, Adana da daha güzel ortamlarda buluşmak dileğimle SELAMLAR HEMŞERİM.'
selçuk YILMAZ
Gözlemci Üye

Mesajgönderen Serkan Ağır » 28 Mar 2009 21:43

Merhaba Selçuk Bey,

kuşlarınızın maşallahı var. bir bardak çayınızı içip 1 postanızı izlemek isterdim :wink: atmacan biz burada 3 lü yapamıyoruz malesef. Allah sağlıkal uçurmak nasip etsin

selçuk YILMAZ yazdı: Hele O bir 3'lü bırakmıştın,öncüsü mavili bir dişi idi Gözle görememiş dürbünle görmüştüm.Oralardan devirmiştin. Anlattım Herkesin ağzı açık kaldı,tekrar tebrikler Hemşerim bu başarının devamını diler, '

Cumali Bey,
öncü dişi bulmak neredeise imkansız,mavili dişinizle allah size uzun ömürler versin,sağlıkla uçurmak nasip etsin

sayg.
Kullanıcı avatarı
Serkan Ağır
Deneyimli Üye

Irklar: Adana-Dolapçı-
Doğum Tarihi: 26 Mar 2010

Mesajgönderen CUMALİ » 01 Nis 2009 11:58

Saygı deger arkadaşım selçuk

Sahsım ve kuşlarıma adına yapmış olduğun övgü içeren açıklamalarına içtenlikle teşekür ederim
Ama şu bir gerçekki veren el alan elden daima büyüktür.Bu felsefe ışığında ben bu davranışta bulunarak seni kazandım
sende gördüğüm insani deyerlerkonusun da yanılmamışım ne mutlu banaki senin gibi dunya iyisi dost edine bildim dilerim.bu dostluk herkese nasip olurda insanlar her karsılaştıklarında birbirlerine sarılıp ulusal barışa katkıda bulunurlar.
mutlu ve salıklı kalman dilegi ile tüm site okurlarına saygılarımla
(DUAYEN)
NOT kuş konusunda neye ihtiyacın olursa emrine amade yeterki iste
CUMALİ
Katılımcı Üye

Mesajgönderen HAKANAVLUKYARI » 24 Nis 2010 21:53

SELÇUK BEY DUAYEN CUMALİ ABİM HAKKINDA DÜŞÜNCELERİNİZİN TAMAMINA YÜREKTEN KATILIYORUM. AYRICA DAHA FAZLA SI VAR ABİMDE. KENDİSİNE SAYGI VE SEVGİLERİMİ GÖNDERİYORUM. TEŞEKKÜRLE CUMALİ ABİİ.
YALANI SEVMEM
Kullanıcı avatarı
HAKANAVLUKYARI
Katılımcı Üye

Irklar: adana
Doğum Tarihi: 20 Şub 1980

Mesajgönderen CUMALİ » 17 May 2010 15:35

ismini asyayı titreten bahadırlardan almış degerli kardeşim hakan
Bende sana teşekür ederim.Ben sizlere sadece insan ve hayhan sevgisi vermek için adım attım.Ama baktığımda bu degerlerin sizde daglar kadar yoğun olduğunu gördüm.Yani bu sizin sevgi ve saygınız ben hiç birşey yapmadım.
Yüreğinizdeki sevginin tüm ulusa yayılması dileği ile duayen.
CUMALİ
Katılımcı Üye

Dön Adanalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir