mülakat mı nalbant? nalbant mı mülakattır....!

Mülakat özel bölümü

Moderatörler: Forum Admin, Rahmi Bozkır, koral.alter

Re: mülakat mı nalbant? nalbant mı mülakattır....!

Mesajgönderen ibrahim gökkayrak » 29 Nis 2012 21:30

BAK BU SİZDEKİ SİYAHLARDAN GELEN MÜLAKAT RESİMLERİNİ PAYLAŞARAK BU SAYFAYA BURAYA SİZLER IŞIK TUTABİLİRSİNİZ
KALİTE ASLA BİR TESADÜF DEĞİLDİR IRK ve SOY OYNAR KUŞUNA SAHİP OLMAK ÜRETMEK (AKILLI) BİR GAYRETİN SONUCUDUR ?
İbrahimgökkayrak
Kullanıcı avatarı
ibrahim gökkayrak
Aktif Üye

Irklar: IRK ve SOY BURSA OYNAR KUŞLARINA HİZMET EDİYORUM AYRICALIKTA BURDA.
Doğum Tarihi: 10 Mar 1966

Mesajgönderen ibrahim gökkayrak » 29 Nis 2012 21:31

HASAN ÇEVİKAN LA SEN ESKİ MÜLAKATLARIN PEŞİNE DÜŞTÜNÜZ BURSADA SAĞDA SOLDA ARAMAYIN ÇÜNKÜ TAKSİCİ RIFATTA SİYAHLARDAN BOL BOL MÜLAKAT ÇIKIYOR ZATEN ONLARI BESLEYİP ARAŞTIRIN EN ESKİLER SİZDE ZATEN HATTA SERDAR AKSUDAN TEKİRDAĞDAN AYHAN BİLE 1 ÇİFT İSTEMİŞTİ DAMIZLIK SİYAHLARDAN GELEN MÜLAKATLARDAN ODA ARAŞTIRMAK İÇİN AMA SERDAR AKSU KESERİMDE SATMAM DEYİNCE ARAŞTIRMASI YARIM KALDI MERAKLININ
KALİTE ASLA BİR TESADÜF DEĞİLDİR IRK ve SOY OYNAR KUŞUNA SAHİP OLMAK ÜRETMEK (AKILLI) BİR GAYRETİN SONUCUDUR ?
İbrahimgökkayrak
Kullanıcı avatarı
ibrahim gökkayrak
Aktif Üye

Irklar: IRK ve SOY BURSA OYNAR KUŞLARINA HİZMET EDİYORUM AYRICALIKTA BURDA.
Doğum Tarihi: 10 Mar 1966

Mesajgönderen ÖZKAN ÇETİNKAYA » 22 Mar 2015 3:39

ARKADAŞLAR neyin muhabbetini yapıyosunuz anlamadım çekinik mekinik miş yok bangoymuş bi kere bu başlığı açana bir bakın :D :D :D ya ne görmek istiyosanız ben 7/24 müsaitim adam trakya kuşlarını çözdü bir tek BURSA kuşları kaldı :D :D başımıza usta kesildi .sevgili arkadaşım kimbıl mehmet-mülakata çekinik diyorsun ama ben 30 yıldır aynı kuşlara hizmet ediyorum daha hiç oynar yavru gelmedi ama oynarcıların çoğunda mülakat yavrular geldi acaba oynarlarmı çekinik? :D :D :D zaten saf kan oynarda pek yok olsada anlayan yok kırmalarla yarmalarla vakit geçiriyorlar.ALLAH oynar meraklılarına selamet versin :D :D :D
ÖZKAN ÇETİNKAYA
Aktif Üye

Irklar: OYNAR-MÜLAKAT
Doğum Tarihi: 06 May 1965

Önceki

Dön Bursa Mülakat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir