RAPIDSHARE´DEN DOSYA İNDİRME (Resimli Anlatım)

Fotoüraf & Video yayınlama bilgileri, denemeler

Moderatörler: Forum Admin, Rahmi Bozkır

RAPIDSHARE´DEN DOSYA İNDİRME (Resimli Anlatım)

Mesajgönderen Muratca » 01 Eyl 2006 3:26

Bir Arkadaşımız video yayınladı, indirip seyretmek istiyoruz nasıl yapacağız şimdi ona bakalım.

Resim

Linki tıkladığımızda aşağıdaki sayfa açılacaktır...
Resim

Free yazan yeri de tıkladığınızda bu sayfa gelir ve
Resim

İsterseniz direk Aç´ı tıklayarak kaydetmeden download işlemi biter bitmez seyredersiniz. İsterseniz önce bir yere kaydeder sonra seyredersiniz.
İyi seyirler

Küçük bir not; Rapidshare bir Download bittikten sonra ikinci bir dosya indirmede tam olarak bilmiyorum ama bayağı bir bekletiyor. Tahminim 70 dakika. Bu sorunu yaşamamak için yapmanız gereken küçük bir hile. Modemi kapatıp geri açmak. Her download´dan sonra bir kere kapatıp açın sonra dünyaları indirin :lol: :wink:
Selamlar
Murat

Resim
Muratca
Aktif Üye

Mesajgönderen ferahzade » 01 Eyl 2006 10:07

Verdiğin bilgiler için tekrar teşekkür ederim. Siteye PDF dosyaları, powerpoint sunumları nasıl gönderilir. Bu konularda kullanıcılara yardımcı olur musun? Konuyla ilgili ''Diğer başlıklar'' ya da ''TGYB hakkında'' forumlarına bazı forumlar açmıştım. Ancak randımanlı olmadı.
Resim
ferahzade
Arşiv Yazarı

Irklar: ÇORUM ÇIPLAK, MARDİN
Doğum Tarihi: 01 Oca 1968

Mesajgönderen Muratca » 04 Eyl 2006 2:58

PDF dosyalarini da powerpoint sunumlarinida ayni video yollama sekli ile Rapid den gönderebiliriz. Rapidsahre 15 KB lik bir resimden tutunda 50 MB ye varan videolarinizi dahi yayinlamaya olanak sagliyan bir site.
Selamlar
Murat

Resim
Muratca
Aktif Üye

Dön Fotoğraf ve Video Sunumu

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir