VİDEOLARDAN RESİM ALMA ( Resimli Anlatım)

Fotoüraf & Video yayınlama bilgileri, denemeler

Moderatörler: Forum Admin, Rahmi Bozkır

VİDEOLARDAN RESİM ALMA ( Resimli Anlatım)

Mesajgönderen Muratca » 06 Ara 2006 4:45

Bir arkadaşımız "Videolardan nasıl resim alabiliriz" diye sormuş. Resimli anlatarak yardımcı olayım dedim. Öncelikle bilgisayarınızda Power DVD gibi resim alabilme özellikli oynatıcıların bulunması gerekiyor. İnternetten demo sürümlerini bulabilmeniz mümkün.
Buradan da 30 günlük deneme sürümüne bakabilirsiniz...
TIKLAYIN
Not: Bilgisayarında Service Pack2 yi kullananlar güvenlik çubuğu açıldığında onay vermelidir...
Resim

Video oynadığı sırada resmini almak istediğiniz kısımda işaretli olan yere basmanız yeterli. Sonra point´i açıp sağ tuşa basıp yapıştır diyoruz.

Resim
Bu şekilde normal bir resim gibi açılıyor.

Hepsi bu bayağı uzun bir anlatım oldu :lol: Kolay Gelsin
En son Muratca tarafından 06 Ara 2006 19:08 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Selamlar
Murat

Resim
Muratca
Aktif Üye

Mesajgönderen kutay99tr » 06 Ara 2006 9:30

:lol: :lol: Eline sağlık Murat arkadaşım...

Saygılar.
kutay99tr
Deneyimli Üye

Mesajgönderen Muratca » 20 Ara 2006 10:07

Merhaba Iskender bey, uzun zamandir katilamiyordum kusura bakmayin gec cevap vermek zorunda kaldim. Haklisiniz cümlede biraz anlatim bozuklugu olmus :oops:
Eger resimdeki oynatici yani Power DVD bilgisayarinizda yüklü ise yukaridaki resimde isretli olan kisim sizde de vardir. Video yu seyrettiginiz sirada resim almak istediginiz de, isret etmis oldum yere yani fotograf makinasina basmaniz yeterli olcaktir. Geriye kalan pointi acip yapistirmak. :)
Selamlar
Murat

Resim
Muratca
Aktif Üye

Dön Fotoğraf ve Video Sunumu

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir