GOOGLE PAGE CREATOR SAYESİNDE 3 TIKLAMA İLE WEB TASARIMI

Fotoüraf & Video yayınlama bilgileri, denemeler

Moderatörler: Forum Admin, Rahmi Bozkır

GOOGLE PAGE CREATOR SAYESİNDE 3 TIKLAMA İLE WEB TASARIMI

Mesajgönderen ferahzade » 23 Nis 2007 19:20

TGYB forum kullanıcıları güvercinlerinizle ilgili amatör siteler yapmak istiyorsanız; google' un bu tasarım hizmetinden yararlanabilirsiniz. Google'un bu hizmetinden yararlanmak için "gmail" hesabınızın olması gereklidir. Bu hesabı açmak isteyen kullanıcıların; hemen aşağıdaki bağlantıyı

https://www.google.com/accounts/NewAcco ... 38a&type=2

kullanarak "falanfilan@gmail.com" şeklinde bir adres almaları mümkündür. Daha sonra yapmanız gereken www.google.com adresini kullanarak aşağıdaki uygulamaları takip etmenizdir.

Bitmiş bir örnek uygulama için bakınız.

http://corumciplak.googlepages.com/home

Resim

Resim

Resim

Son fotoğraf sitenizin açılmış halidir. Siz ister yayınlayın ister yayınlamayın. Bu bölüme bilgisayarınızdan herhangi bir yazıyı ve resmi de kes yapıştır yapabilirsiniz. Doğrudan istediğiniz şeyi yazmanız da mümkün, hangisini tercih ederseniz olur. Kısaca son sayfa kes yapıştır, sil düzelt bölümüdür. Zorluk çekeceğinizi sanmıyorum ama olur da zorluk çekerseniz buraya yazın ben de açıklama yapayım.

Sağlıcakla kalınız.
Resim
ferahzade
Arşiv Yazarı

Irklar: ÇORUM ÇIPLAK, MARDİN
Doğum Tarihi: 01 Oca 1968

Mesajgönderen ferahzade » 24 Nis 2007 16:51

Hiç bir ücret söz konusu değildir. Aşamaları takip edin ve başlayın çalışmaya...

Fotoğraf ve yazı gibi malzemeler hazırsa; 15 dakika da açabilirsiniz. Süslemesi falan ancak 1 saat sürer.....

Tekrar yazıyorum 1 lira masrafı yoktur.
Resim
ferahzade
Arşiv Yazarı

Irklar: ÇORUM ÇIPLAK, MARDİN
Doğum Tarihi: 01 Oca 1968

Dön Fotoğraf ve Video Sunumu

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir