Güvercin vb(kanatlı) Hayvanların Hırsızlıkları Konusunda.

Güvercin Federasyonu özel bölümü

Moderatörler: Forum Admin, Rahmi Bozkır

Güvercin vb(kanatlı) Hayvanların Hırsızlıkları Konusunda.

Mesajgönderen BATI KALESİ » 26 Şub 2011 19:20

Merhaba,

Ülkemizde Bir çok güvercin yetiştiricisinin yıllarca emek verdiği güvercinleri üzücü bir şekilde çalınmakta.Hırsızlık ile maduriyet içinde olan güvercin yetiştiricilerimizin sayısı gün geçtikçe artmakta.Ana yasamızda kanatlı hayvanların hırsızlıkları ile ilgili ceza (yargı) uygulamalarının oldukça hafif ve hatta hiç bir cezasının olmadığını görüyor ve biliyoruz.

TGF'nin ülkemizde güvercin hırsızlıklarının ortadan kalkması için yapmış olduğu bir çalışma var mı?TGYB'nin yasal olarak bu konuda bir çalışması olabilir mi?

Öneri:

Bildiğimiz üzere Mevcut hükümet anayasa paketlerinde bir çok konuda köklü değişimlere gitmektedir.Kanatlı hayvanların hırsızlıkları sonucunda yargıda ki mevcut uygulamadan biz güvercin yetiştiricileri müzdaribiz ve bu yıllardır bu şekilde devam ediyor.Bu mağduriyetimizin ortadan kalkması adına kanatlı hayvan hırsızlıklarının yargıda işleyişi konusunda cezaların ağırlaştırılması gerekmekte olduğu konusunda eminimki hepimiz hem fikirizdir.Böyle ise gereken yasal prosüdürler araştırılarak Anayasa paketine dahil edilebilir.

Öncelikle ve kesinlikle TGF nin bu konuda çalışma yapması gerekmekte olduğu inancındayım TGYB yasal olarak bu konuda neler yapabilir?

Saygılarımla
Aydoğmuş
Hepinizin toplamı bir tane Gavur etmez !
Kullanıcı avatarı
BATI KALESİ
Mega Üye
 
Mesajlar: 1244
Kayıt: 11 Nis 2009 14:50
Irklar: Tabii , tabii :))))))
Doğum Tarihi: 08 Kas 1980

Dön Federasyon

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir