Marka

Güvercinlerde künyeleme ve kayıtların tutulması

Moderatörler: Forum Admin, Rahmi Bozkır

Marka

Mesajgönderen HaNCeR » 13 May 2004 0:32

Merhaba

Güzel bir başlık ama sonuç yok gibi sanırım gerekli ilgi gosterilmemiş sanırımda gosterilmiycek. de ! forum yonetiçilerine itaf olunur..
HaNCeR

Mesajgönderen postacı » 13 May 2004 9:18

Selamlar Hançer,
Forum sayfası hepimizin ortak merakı olan güvercin konusunda deneyimlerimizi paylaştığımız bir platformdur.Gerek Marka isimli başlığa gerekse başka isimler altında toplanan konulara gerekli ilgi gösterilmemişse bu forum yönetiminin problemi değildir, katılım sağlayan kişilerin taktiridir.Ben bundan şunu anlarım demekki bu konuda hiç kimse birşeyler yazmak veya konuşmak istemiyor veya gerek duymuyor.şayet senin marka konusunda bizlerle paylaşmak istediğin birşeyler varsa en kısa zamanda görüşlerini yazmanı bekliyorum.

Saygılar
Rahmi Bozkır
Kullanıcı avatarı
postacı
Destek Ekibi Üyesi

Irklar: Posta Güvercini
Doğum Tarihi: 29 May 1960

Marka

Mesajgönderen HaNCeR » 19 May 2004 0:09

TGYB
Türkiye Güvercin Yetiştiricileri Birliği ( seviyorum )

Bu konuda cok emek vermesi lazım iyi seyler olması icin bu ortam tartısma ortamı tartısmalardan gercekler ortaya cıkar iyiyi bir calısma yaparsa(bunu yapabilcek baska bir guc yok ) TGYB den baska kayıtlı butun derneklere marka satısı yaparak bunun önune gece bilir dernek uyeleride hem para kazanırlar bu işten hemde falıyetı daha bir faydalı hale gelmis olurmarka satisi ile dernek uyelerine marka yaptırsa dernekciler sanırım bayagı bir marka yapılmıs olur ama bunu rica ediyorum TGYB nın ustunde durması gerekir.... saygılarımla somut cozumler uretmesini istiyrum ve arzuluyorum...
HaNCeR

Dön Künye-Kayıt Organizasyonu

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir